Hakkımızda

Kuruluş

Netyol Mühendislik ve Müşavirlik San. Tic. Ltd. Şti. 20 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası düzeyde mühendislik ve müşavirlik çalışmalarını yürütmüş ve faaliyet alanlarında kurumsal düzeyde deneyim kazanmış, farklı coğrafyalarda yüzlerce projenin insanlığın hizmetine sunulmasında aktif roller üstlenmiş kurucumuz Hüseyin GÜLMEZ tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

Vizyon & Misyonumuz

Ülkemizdeki ve dünyadaki teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek; bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda projeler üretmek, yüklendiği sorumlulukları zamanında yerine getirmek, doğanın ve insanlığın üstün yararına projeler üretmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak temel sorumluluklarımızdır.

Kendisini sürekli geliştiren, değer üreten, sonuç odaklı çalışan, takım ruhunu ön planda tutan, çalışanlarının memnuniyetini üst seviyede tutarak kurumsal kimliğimizi geliştirerek faydalı ve bütüncül projeler üretmek temel hedeflerimizdir.

Geride bıraktığımız yıllarda; işverenlerimiz ve beraber çalıştığımız çözüm ortaklarımızla ürettiğimiz projeler gerek tasarım, gerekse de imalat aşamalarında hak ettiği değeri görmüş olması gelecek nice yıllara umutla bakmamızı sağlıyor.